- + Aktualności
Wyróżnienie dla CBIMO przez Magazyn Brief (14.09.2015) Magazyn Brief wyróżnił 15 najbardziej kreatywnych projektów w polskiej nauce. Zachodniopomorski Uniewrsytet Technologiczny w Szczecinie  otrzymał podójne wyróznienie. Wśród wyróżnionych projektów został ...Podpisnana umowa ZUT/CBIMO z firmą APIS - wspólpraca z papiernią Skolwin (14.09.2015) Po latach w Szczecinie znów będzie produkowany papier.  W sposób pośredni przyczyniła się do tego rewitalizacja obiektów i terenu po byłej papierni Skolwin. Dzięki ponad 4,5 mln zł z inicjatywy JESSICA....prof. dr hab. inż. Artur Bartkowiak - nowy członek Rady Naukowej Instytutu Innowacji Przemysłu Mleczarskiego Sp. z o.o. w Mrągowie (07.08.2015) W dniu 31 lipca 2015 roku prof. dr hab. inż. Artur Bartkowiak, Dyrektor CBIMO  został powołany na członka Rady Naukowej Instytutu Innowacji Przemysłu Mleczarskiego Sp. z o.o. w Mrągowie. Jest to duże...Sklepy bez opakowań, UE bez plastikowych toreb do 2020r. (01.07.2015) W Berlinie powstał sklep w którym, możemy kupić oryginalne niezapakowane fabryczne produkty. Warunkiem jest przyniesienie opakowań ze sobą, lub skorzystanie z toreb wielokrotnego użytku dostępnych w sklepie. Biznes...Międzynarodowe targi FachPack w Norymberdze 29.09-01.10.2015 Jeśli działasz w branży opakowań, to nie może Cie zabraknąć 29 września w Norymberdze na międzynarodowych targach FachPack 2015. Wystawcy z całej Europy będą prezentowali innowacyjne rozwiązania...

POIG 2.2 - Budowa CBIMO

polska | english